Výhody nákupu u nás

Masážní terapeutická postel STARJETT-2

Doprava zdarma
Poradím Vám Martin Stoklasa
volejte 721 222 322
Napište mi dotaz

Unikátní masážní systém s masážními válečky z přírodních léčivých Jade kamenů, výhřevná turmalínová podložka vyzařující dlouhovlnné infračervené záření, posilování imunitního systému, zlepšování krevního a lymfatického oběhu, napájení z běžné elektrické zásuvky 220 V.

Dostupnost:
Dočasně nedostupné
Hmotnost:
58 kg
Výrobce:
JETT
Dodací lhůta:
Na dotaz
Záruka:
2 roky
Naše cena s DPH:
34 990 Kč 34 990 Kč
Naše cena bez DPH:
28 917,36 Kč bez DPH
Popis zboží

Přístroj je určen pro masáž celého těla. Masáží jednotlivých partií těla odstraňuje každodenní únavu, napětí a stres po náročném dni. Funkce prohřívání zvyšuje účinek masáže (prohřáté tělo masáž daleko lépe přijme) nebo po prochladnutí (prohříváním se prochlazené tělo dostane rychle do normálu a navrátí se psychická a fyzická pohoda. Přístroj není určen pacientům pro léčbu svalových a jiných nemocí. Nejedná se o zdravotnický prostředek.

Spojení tradiční čínské medicíny a nejmodernějších technologií

Každý člověk jistě někdy zažil bolest nějaké části jeho těla či jiný zdravotní problém, který mu zabraňoval v neomezeném pohybu, působil negativně na jeho myšlení a tím mu celkově zhoršovala jeho životní pohodu. Řešením v tomto případě jsou různé druhy masáží a relaxačních procedur, které uvolňují svaly, zbavují napětí a stresu a uvádějí lidský organismu do celkové harmonie. Základní typ masáže přímo navazuje na znalosti Čínské tradiční medicíny, která na rozdíl od západního pojetí lékařství vnímá tělo jako celek. Při masírování je využíváno funkce konkrétních akupunkturních bodů, jejichž výrazná stimulace umožňuje tělu zareagovat a uvolnit napětí v potřebných partiích těla. Jedna z možností, jak si dopřát masáž, jsou specializované masážních salóny, v dnešní době se však mnohem častěji používají nejrůznější masážní přístroje a pomůcky, které jsou vždy založeny na nějakém způsobu stimulace svalů a nervů. Většina těchto zařízení je však malé velikosti a je určena pouze na konkrétní části těla. V případě, že tedy potřebujete namasírovat a celkově zrelaxovat celé tělo, trvá to zbytečně dlouho.

A právě tento problém řeší moderní masážní terapeutická termo postel STARJETT-2, která v sobě kombinuje staletími ověřené metody tradiční čínské medicíny a nejmodernější technologie této doby. Tento masážní systém byl vyvinut nejlepším týmem lékařů, elektronických inženýrů a odborníků na výrobu a byl navržen jako přístroj pomáhající při odstraňování bolestí a zdravotních problémů lidského těla.

Přístroj je určen pro masáž celého těla. Masáží jednotlivých partií těla odstraňuje každodenní únavu, napětí a stres po náročném dni. Funkce prohřívání zvyšuje účinek masáže (prohřáté tělo masáž daleko lépe přijme) nebo po prochladnutí (prohříváním se prochlazené tělo dostane rychle do normálu a navrátí se psychická a fyzická pohoda. Přístroj není určen pacientům pro léčbu svalových a jiných nemocí. Nejedná se o zdravotnický prostředek.

Tato postel je uvnitř vybavena čtyřmi masážními válečky z přírodního léčivého kamene jade (tzv. jade rollers), které jsou vyhřívány a díky speciálním kolejnicím dokáží automaticky masírovat celou plochu zad od krku až po hýždě. Tyto speciální masážní kameny mohou být vyhřívány až na teplotu 70°C, což velice dobře pomáhá při odstraňování bolesti svalů zad.

Spolu s postelí je dodáván také ruční masážní přístroj, který je vybaven devíti masážními jade válečky, které mohou být také vyhřívané až na teplotu 70°C. Díky tomuto ručnímu masážnímu přístroji můžete provádět masáž prakticky jakéhokoli místa na vašem těle.

Masážní terapeutická termo postel STARJETT-2 nabízí dva režim provozu – automatický a manuální. Při automatickém režimu je nastaven časovač na dobu 40 minut, po kterou je prováděna zcela automatická masáž. Při manuálním režimu si můžete sami zvolit způsob masáže.

Díky speciálnímu výhřevnému systému je možné provádět termoterapii vašich hýždí, pasu, zad, ramenou a krku. Termoterapie znamená léčení teplem a jedná se o jednu z nejstarších ale zároveň nejúčinnějších technik při zlepšování krevního oběhu, čímž dochází k uvolňování zatuhlých a bolestivých svalů. Díky zahřívání se zároveň také zrychluje metabolismus, což má za následek rychlejší odstraňování toxických látek z těla ven.

Spodní část postele je vybavena speciální podložkou z přírodního turmalínu která je vyhřívaná pomocí infračerveného záření. Turmalín je léčivý polodrahokam, který má mnoho léčivých účinků na lidský organismus. Kromě těchto účinků má však turmalín také silné ionizační vlastnosti a ve spojení s teplem dokáže udržovat správnou elektrochemickou rovnováhu těla a odstraňovat z těla škodlivé látky.

Výrobce - firma Shenzhen Health-King byla založena roku 1996 a specializuje se na produkty spojené s péčí o zdraví a krásu. Její produkty využívají nejmodernější technologie a několikaleté zkušenosti s vývojem a výrobou zajišťuje jejich produktům vysokou kvalitu a díky tomu patří mezi světovou špičku na trhu s produkty péče o zdraví.

Masážní terapeutická termo postel STARJETT-2 umožňuje díky speciální konstrukci a kombinaci účinků jade kamenů, akupunktury, shiatsu masáže a infračerveného záření velice účinnou masáž celého vašeho těla, čímž udržuje dobrou pohyblivost vaší páteře, odvádí z těla toxické látky, zpomaluje proces stárnutí buněk, zázračně působí na přetížené orgány a posiluje imunitní organismus lidského těla.

Síla kamenů Jade – Jade rollers

Jade (Jadeit) je celistvý zelený kámen léčivých schopností. Starověké civilizace tento kámen považovali za posvátný a byl dokonce cennější než zlato. Jadeit je kámen lásky, klidu a harmonie. V citovém životě přináší mír, harmonii, tichou radost, pochopení, ohleduplnost vycházející z hloubi naší duše. Jade kameny vyzařují „Oi záření“ se stejnou vlnovou délkou jakou mají lidské buňky. Záření kamenů se tak snadno dostane až k buňkám organismu a tím podporuje imunitní systém organismu, léčí ledvinové nemocí a choroby, upravuje špatnou filtraci a odvodnění těla. Zmírňuje průběh chřipkových onemocnění, bolesti hlavy a migrény.

Jadeit je znám po celém orientu pro svůj blahodárný vliv na plodnost. Jeho zelená barva snižuje horečku. Vyrovnává srdce a emoce. Již staří Číňané znali a velice využívali jeho blahodárných vlivů na lidský organismus a proto jej také často nazývali „Nebeský kámen“. Při neklidu a při neúnavnosti odstraňuje křečovitost a dodává tělu pocit blahé, klidné spokojenosti. Věřilo se, že léčí choroby ledvin. Parapsychologové tvrdí, že usnadňuje rozpomenutí na minulé existence. Usnadňuje mezilidskou komunikaci, napomáhá vědomí vyšších rovin bytí, je symbolem boží lásky. Je spojován s hudbou. Zabraňuje únavě, prodlužuje život a zabraňuje rozkladu těla po smrti. Léčí ledvinové kameny, ženské nemoci a odstraňuje poruchy plodnosti. Ovlivňuje srdeční a korunní čakru. Dále jsou Jade kameny známé také pro svoje přirozeně vyzařované infračervené světlo, které má blahodárné účinky na lidský organismus.

A právě z kamenů Jade jsou v masážní posteli STARJETT-2 vyrobeny speciální masážní válečky – tzv. „Jade rollers“, které jsou připevněny na kolejnicích a při masáži pomalu projíždí tam a zpět podél celé páteře. Jade rollers jsou zároveň také vyhřívány, čímž tedy plní jednak funkci masáže, tak také funkci prohřívání, která vychází ze staré čínské metody moxibusce. Úlohou moxibusce je nahřívání akupunkturních bodů. Tato technika se používá při různých prochlazeních, například při revmatických bolestech pohybového aparátu. Moxibuscí se léčí hlavně dlouhotrvající, vysilující, chronická onemocnění.

Vnitřní masážní válečky vyrobené z Jadeitu jsou speciálně tvarované tak, aby přesně kopírovaly tvar lidské páteře a zajišťovaly tak maximálně účinnou masáž a tepelnou stimulaci akupunkturních bodů podél páteře. Jade rollers stimulují životně důležité akupunkturní body, čímž podporují metabolismus a povzbuzují imunitní a lymfatický systém. Masážní válečky neustálým pohybem po celém délce páteře provádí masáž zádových svalů od zátylku až ke kostrči. Zádové svaly se tak uvolňují, zbavují se napětí a obnovuje se jejich bezbolestná pohyblivost.

Účinky dlouhovlnného infračerveného záření – tepelná podložka

Ve spodní části masážní postele je umístěna speciální výhřevná turmalínová podložka. Tato podložka obsahuje zdroj dlouhovlnného infračerveného záření (FIR). Dlouhovlnné infračervené záření má vysokou prostupnost, sílu záření, pozoruhodný vliv na termoregulaci organismu a rezonanční efekt. Speciální podložka vyzařuje FIR záření, které je snadno absorbovatelné lidským organismem a uvnitř organismu poté přeměněné na vnitřní tělesnou energii. Paprsky infračerveného záření prostupují do těla do hloubky 3 – 5cm, čímž stimulují buněčné funkce, pomáhají uvolňovat a vylučovat z těla nahromaděné toxické látky, což zároveň zlepšuje krevní oběh. FIR záření uvolňuje ztuhlé a neohebné svaly a tím pomáhá odstraňovat bolest. Již více než 30 let je infračervené záření úspěšně používáno k léčbě nemocných s různými zdravotními problémy a nemocemi. Je také dokázáno, že je FIR záření prospěšné při zmírňování fyzických potíží a existují také důkazy o tom, že léčí mnoho nemocí.

Snadné ovládání

Ovládání terapeutické masážní postele STARJETT-2 je zajištěno pomocí uživatelsky příjemnému dálkovému ovládání vybaveném LCD displejem. Tímto dálkovým ovládáním je možné jednoduše nastavovat jednotlivé provozní režimy a teplotu vyhřívání.

Hlavní přednosti

 • Spojení přírodní Jade síly a turmalínu s moderní technologií infračerveného záření
 • Kombinace akupunktury a moxibusce uvolňuje svaly a navrací jim jejich pohyblivost
 • Unikátní speciálně tvarovaný masážní systém tvořený masážními válečky vyrobenými ze přírodních léčivých Jade kamenů
 • Výhřevná turmalínová podložka vyzařující dlouhovlnné infračervené záření napomáhající vylučování toxických látek z těla
 • Posilování imunitního systému, zlepšování krevního a lymfatického oběhu
 • Jednoduché ovládání díky přehlednému dálkovému ovládání
 • 2 přednastavené režimy včetně plně automatického režimu pro masáž, relaxaci a celkové uvolnění celého vašeho organismu
 • Přednastavený časovač na dobu 40-ti minut
 • Tichý provoz zajišťuje maximálně příjemnou relaxaci
 • Napájení z klasické zásuvky 230V

JADE funkce

Jakýkoli typ objektu, který je schopen vysílat a absorbovat elektromagnetické vlny, je rovnocenný. Lidské tělo vysílá a absorbuje elektromagnetické vlny s vlnovou délkou obecně v rozsahu 8 - 10μm. Vědecký výzkum v oblasti spektra a elektromagnetického záření ukazuje, že speciální molekulární jade sktruktura umožňuje lidskému tělu velmi dobře absorbovat infračervené elektromagnetické záření s vlnovou délkou právě v rozsahu 8 - 10μm. Tento typ působení se obvykle označuje jako rezonanční absorpce, která obnovuje fyziologické funkce, zvyšuje pohlcující funkci buněk a zlepšuje imunitu těla. Proto tedy jade dosahuje vynikajících účinků v oblasti zdravotnické péče o lidské tělo.

Technické údaje

 • Model: STARJETT-2
 • Napájení: 230V / ~50Hz
 • Spotřeba: 100W
 • Rozsah teplot: 40 – 70°C
 • Rozměry: 195 x 62 x 15cm
 • Hmotnost: 58kg

Diskuze


Zboží ještě nebylo okomentováno, buďte první.Heureka

Slevy, akce, novinky? Buďte první kdo o nich ví. Zadejte svůj e-mail a nenechte si je ujít.

Novinky a slevy e-mailem


Nepropásněte akční nabídky, slevy a žhavé novinky - přihlaste se k odběru novinek emailem a my vám dáme o všem důležitém včas vědět. Nebojte se, nejsme spammeři, posíláme zprávy s rozumem!Tento web používá cookies

Abychom Vám mohli v tomto eshopu nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte. Pro více informací o cookies a jejich případném blokování navštivte článek Cookies

Nadpis obsah stránky